YETER BE!

0
531

     Kimsiniz ulan siz kılıç artıkları. Mübarek şehit kanları ile sulanan bu aziz vatanı bize emanet edenlere her gün çeşitli hakaretler ediyorsunuz. Ya siz iki buçuk Milliyetçi parti siz ne zaman milleti temsil edeceksiniz. Bizim duyduklarımızı sizler duymuyor musunuz?

 On iki Eylül öncesinin dantelli eteklileri, sizler seslerinizi yükseltmediğiniz için bütün kutsallarımıza saldırıyor. Duymuyor musunuz? Kimi kutsal kitabımızın ayetlerini mahkemelere taşıyor. Kimi milletin on üç yaşındaki kızların bedenlerine göz koymuş. Bir Emevi özentisi kendi kafasına göre Türklüğü haram kılıyor. Biri çıkmış 19 Mayısı kutlayanları şerefsizlikle suçluyor. Feto artıkları tv lerde milletin karısına kızına göz koymuş, eline aldığı mermilerle millete meydan okuyor. Sanki onların ki plastikte bizimkiler lastik.

Şimdi bundan sonraki cümlelerimi yiğitlerin harman olduğu Atatürk Eğitim Enstitüsü sayfasından bölümler halinde sizlere nakledeceğim.’’ Artık yeter! Kimse yoksa biz varız. CUMHURİYET Milliyetçilerin en büyük eseridir. Ona değil üç beş çapulcu kralı gelse dokunamaz. Aksakallısından kara sakallısına, iktidarından muhalefetine, küreselinden yerlisine, bütün dünya âlem bilsin ki, bizim için Türkeş ne ise Atatürk de o dur. Ona uzanan dili koparır, ona uzanan eli kırarız. Ne hain, ne pravakatör,ne sağcı, ne solcu ne bölücü nede CHP’liyiz sonuna kadar ÜLKÜCÜ sonuna kadar ATATÜRKÇÜ sonuna kadar TÜRKEŞÇİYİZ.

  Köpekler Kurt görünce arkası varsa havlar, arkası yoksa çeniler. Onlar bizi, biz onları er meydanından iyi tanırız. Türkiye cumhuriyetinin ismini değiştirme heveslilerinin bazıları bizi seksen öncesinden iyi bilir. Ama sizinde Osmanlının son zamanlarındaki Anadolu’nun işgal yıllarından iyi bilirsiniz. O zamanda sırtınızı bir yerlere dayamıştınız. O zamanda arkanızda padişahınız, halifeniz, şeyhülislamınız, gazeteleriniz, yazarlarınız, mandacılarınız vardı. Ne oldu? Arkanıza baka, baka defolup gitmediniz mi? Şimdi bitiniz kanlandı, rövanş mı istiyorsunuz? Topunuz gelmezse namertsiniz. Kara ses mi, , Feto mu, Noyan mı, Kaplan mı, domuz mu fare misiniz fark etmez biz her zaman buradayız. Hangi parantezi kapatacak, hangi reklam arasını geçecek, hangi hesabı göreceksiniz buyurunuz. Çok çok dersinizi bir daha alır, bir daha defolup gidersiniz. ÜLKÜCÜLER ‘’Muhammed’in piçleri’’giremez denilen üniversitelere etek giyerek giren İSLAMCILAR değildir. Nasıl o gün, dine yapılan hakareti seyretmedilerse, bu günde CUMHURİYET ve ATATÜRK’E yapılan hakareti seyretmeyeceklerdir.

    Ben Ülkücüyüm, Türk milliyetçisiyim diyen hiçbir kimse, vatan ve millet için cepheden, cepheye koşmuş, namus için elinde silah er meydanında döne, döne dövüşmüş bir Türk Milliyetçisine hakaret edemez namussuz cümleler kuramaz, Ülkücünün kitabında namus cellâtlığı yoktur. Cumhuriyet Milliyetçilerin kurduğu ümmet esaslı değil, Millet esaslı bir ulus devlettir. Osmanlıda değişen, yıkılan, düzenlenen her şeyi Türkçüler yapmış, saltanatı, halifeliği, Türkçüler kaldırmıştır. İslamcıların Türk ve Türklükten nefret etmelerinin en önemli sebebi budur’’.

Türk hiçbir zaman ırk ve ırkçı düşünmemiştir. Türk Peygamber efendimizin övgüsüne mazhar olmuş, Allahın yeryüzündeki ilahi ordusudur.

 Dünün bütün kutsal değerlerimize saldıran beyaz Türkleri, yerini bu gün ün beyaz İslamcılarına bırakmışlardır. Makamları, saltanatları, köşkleri, villaları, lüks arabaları, paraları, pulları, gazeteleri, ekranları ellerine geçiren bu sapkınların şımarıklıkları elbette bir gün bitecektir.

 Ömer Seyfettin bu zihniyette olanlar için söylediği aynen benim içinde geçerlidir.’’İslamcılık adı altında Türk düşmanlığı yapan soysuzlardan NEFRET EDİYORUM’’

  Milliyetçiler, Türkçüler, Turancılar birleşin

   Yaşasın Milliyetçi Toplumcu Gök devrim

   Yaşasın 9 ışık yaşasın Milliyetçi Türkiye

 Yaşasın CUMHURİYET yaşasın ATATÜRK